آموزش آنلاین حسابداری در اردبیل یا آموزش مجازی حسابداری یکی از روش های جدید آموزشی در حوزه رشته های مالی  محسوب می شود!مهمترین دلیل شکل گیری آموزش انلاین حسابداری، درگیری بسیاری از علاقمندان شغل حسابداری در محل کار است و عدم موافقیت مدیران و کارفرمایان با مرخصی مستمر حسابداران .

البته آموزش آنلاین حسابداری هم در ساعت مشخص برگزار می شود و یکی از اصلی ترین مشکلات آن برنامه ریزی برای از دست ندادن کلاس و نوسان سرعت اینترنت می باشد. در موسسه حسابداری شباهنگان سودآور سبلان روش جدیدی در آموزش آنلاین حسابداری فراهم شده و آن هم اجرای آموزش غیرحضوری یا آفلاین حسابداری با همان سبک آنلاین میباشد. یعنی در ساعت و روز مشخصی شرکت کنندگان درس و جزوه هر هفته را در ایمیل خود دریافت میکنند و چند روز فرصت دارند دستورالعمل اجرایی را برای کارشناسان ارسال کنند.

تفاوت اصلی برگزاری آموزش آفلاین حسابداری و آموزش آنلاین حسابداری عدم وابستگی پخش فیلم آموزشی به سرعت اینترنت زیاد است. چون شما فایل فشرده را در آدرس ایمیل خود دریافت میکنید و بعد از دانلود درس می توانید با حوصله مشاهده کنید. البته پیشنهاد میکنیم دیگر سرفصل ها و هدفگذاری دوره آنلاین و ضد کارمندی حسابداری ما را مشاهده نمایید.

فهرست مطالب  مخفی 
1 سرفصل های دوره غیرحضوری آموزش حسابداری
2 برداشت اشتباه
3 سرفصل های دوره غیرحضوری آموزش حسابداری

سرفصل های دوره غیرحضوری آموزش حسابداری

به جرات می توان گفت دروس تخصصی حسابداری هر کدام ابزاری کاربردی در گرایشهای مختلف شغلی است .و قطعا فقط شما با یادگیری ابزارها نمی توانید تجربه اجرا را بدست بیاورید باید از این ابزارها حین اجرای کار استفاده نمایید.یکی از اقدامات اثرگذار ما در آموزش آنلاین حسابداری یا غیرحضوری، طراحی و پیاده سازی تکالیف و دستورالعمل ها و آزمون هایی است که کمک میکند نحوه کار با ابزارها حین اجرا آموزش داده شود.

برداشت اشتباه 

برداشت اشتباه نداشته باشید!‌این دروس نمی توانند به تنهایی موفقیت شما را تضمین کنند! فردی به هیچ عنوان کار عملی انجام نداده و انتظار دارد که پس از فارغ التحصیلی حسابدار صنعتی شود. در صورتی که اگر شما ۴ ماه فشرده برای دوره کارآموزی زمان صرف می کنید، حداقل یک سال باید به عنوان کارآموز در یکی از شرکتهای صنعتی حضور داشته باشید تا بتوانید با سیستم و چرخه آشنا شوید . مسلما صرفاً با مطالعه  نمی توانید و نیاز به کسب تجربه خواهید داشت ولی صرفاً با تجربه و نداشتن معلومات علمی هم نتیجه گیری خیلی خوبی حاصل نخواهد شد.

قبل از شروع آموزش انلاین حسابداری در اردبیل ، شما نیاز به آموزش یک به یک ابزارهای حسابداری دارید!

متاسفانه تعدادی از دانشجویان و حسابداران نوپا بخوبی ابزارهای رشته حسابداری را نمی شناسند، و برخی دیگر هم از نحوه استفاده از این ابزار ها ، آگاهی کامل ندارند ، تعدادی هم از برخی بیشتر و از برخی کمتر استفاده می کردند . به نظر شما این ابزار ها شامل چه مواردی است ؟ در حالت کلی می توانید یک پاسخ کلی به آن بدهید .

کتاب ، بسته آموزشی ، نرم افزار ، اینترنت می تواند از ابزار های رشته حسابداری به شمار برود ولی باز هم سوال اینکه ،

  • چه کتابی ؟
  • چه بسته آموزشی ؟
  • چه نرم افزاری ؟
  • چه منابعی ؟

اصلی ترین ابزار در اجرای مشاغل مالی کتاب استانداردهای حسابداری است . اکثر قریب به اتفاق حسابداران و شاغلین در این رشته یک جلد از این کتاب را نزد خود نگه می دارند تا یک روز بتوانند از آن در موردی که اشکال دارند استفاده کنند .

. اگر خیلی وقت مطالعه ندارید می توانید استانداردهای تفکیکی یا راهنمای بکارگیری استانداردها را دریافت کنید. مثلا استاندارد شماره ۱۶ بصورت مجزا تسعیر ارز را بررسی می کند و حسابداری که در حوزه بازرگانی فعالیت دارد باید ضمن مطالعه این بخش استاندارد، وقت خود را صرف مطالعه و مشاهده بخشنامه های مرتبط مالیاتی نماید.

آموزش آنلاین حسابداری در اردبیل

همانطور که می دانید این استنانداردها در حال تغییر پیدا کردن و آبدیت شدن هستند و شما با آگاهی داشتن از نوع این استانداردها می توانید بخوبی خود را آبدیت کرده و پیشرفت در کارتان را بدون هیچگونه شبه ای جلو ببرید . خیلی از دوستان همه و یا اکثر بخش ها و مباحث این کتاب را مطالعه کرده اند ولی هنوز نتوانسته اند بهره لازم را از آن ببرند .

کتاب استانداردهای حسابداری مجموعه ای از استاندارد کاربردی حسابداری است که هر یک از آنها کارایی خاص خود را برای شما دارد . در داخل این استانداردها می توانید نکته ها و موارد خیلی مهمی را استخراج کنید که شاید با استفاده از آن دید شما به کار و شغلتان عوض شود ..


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× ارتباط با ما